Forbes 30 pod 30 2025

Uncategorized

Když jsi pozitivní, forbes neuvěřitelně to přitahuje další pozitivní věci a posílí to tebe a lidi kolem. Pro byznys není nic horšího, než když má 25 let jen úspěch. Říct si, že budete dřít do 50 let nebo do prvních 10 milionů korun a pak nebudete dělat nic, to mi přijde jako blbost. Chtěl jsem vzít život do vlastních rukou a dělat věci po svém. Musím rezignovat na to, že budeme dělat byznys se státem, protože případy, kdy by to šlo bez korupce, jsou opravdu jako bílé vrány. Chci, aby mě za práci měli lidi rádi nebo mi za ni aspoň platili.

Ovoce a zelenina, to je podle mě strašně těžký byznys. Měl jsem sklony myslet si, že jsme dobří a že nám to stačí. Jak se říká ve slušných rodinách – díky za každý nový tip!

Forbes Česko

Mimořádnost dosavadních úspěchů, ale i mimořádnost potenciálu. Nejde o počet externích doporučení, sebeprezentaci ani osobní sympatie. „Baví mě, když mě lidi podceňují. „Miluju obchod, práci s lidmi a vytváření krásných koupelen.“ Neexistuje jedna poučka, rovnice, model, které by ti řekly, jak ho dělat.“ „Na byznysu je zajímavé, že je to nevyřešitelný problém.

Vydestilovat z nich finální třicítku není snadné nikdy, avšak letos to bylo těžké extrémně, což jsme nepoznali jen my ve Forbesu. Byli tam nejlepší výzkumníci světa, přitom brali vážně nápady každého stážisty.“ Motivuje mě, že můžu dělat něco sám pro sebe.“

mladých osobností, díky nimž uvěříte v budoucnost Česka

Pakliže podle vás kompletní není, pište mi na email protected. Důvod je prostý – dva členové a jedna členka výběru se focení v pražském studiu Cash Only nemohli z časových důvodů zúčastnit. Oči nikdy nelžou, svítí na poslední obálce loňského roku s Michalem Pěchoučkem. Tenhle výběr nevzniká náhodou ani narychlo. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko “odeslat”. Přináší česká témata z oblasti ekonomiky, financí a podnikání globálním pohledem, ale ta… Celý popis

Neustále se zlepšujeme, učíme se nové věci a překračujeme limity. Forbes jak jej známe dnes je velkou zásluhou angažovanosti konkrétních lidí, kteří si vzali odpovědnost a dotahují věci do konce. Dbáme na kvalitu obsahu, abychom byli odborníci, uměli poradit, informovat i poradit… Jsou tu extremně schopní a talentovaní lidé, kteří mají velký přehled. Věnujeme stejnou pozornost jak obsahu, tak formě, což je v médiích ojedinělé.

Přivítejte jedenáctý ročník výběru mimořádných tuzemských talentů ze světa byznysu, startupů, vědy, sportu i umění. Nechte nám na sebe e-mail a každý měsíc se můžete těšit na COSMOS s tím nejlepším, co jsme pro vás ve vesmíru silných firemních kultur našli. Pokud chceme tvořit zajímavý a kvalitní obsah, potřebujeme nejlepší lidi na trhu. Pomocí obsahu je nadále motivujeme a dodávame jim odvahu dělat ještě lepší věci s ještě větším přesahem. Je jedním z nejpopulárnějších magazínů o byznysu a celosvětově vychází v nákladu více než 6 milionů výtisků. Uzávěrka údajů, ze kterých vycházíme, letos byla 20.

V rámci volného času sami organizují interní eventy, vždy se někdo chytí a vymyslí něco pro kolegy, ať už to je jóga v kanceláří nebo posezení po práci. Je fajn, že lidé jsou zapálení vzájemně se o kulturu starat a pečovat o vztahy v týmu. Je skvělé vidět, že lidé přichází s nápady, a tam kde dávají ekonomický smysl se realizují. Chceme dodávat odvahu mladým a nadějným studentům, maminkám na mateřské i lidem, kterým třeba podnikání v minulosti nevyšlo. Chceme lidem dodávat odvahu opustit zaměstnání, které je dlouhodobě nebaví a pustit se do vlastního podnikání.

  • My s Lucií jsme měli asi štěstí, že jsme byli v nějaký okamžik na trhu a nikdo jiný takový tady nebyl.
  • Chtěl jsem vzít život do vlastních rukou a dělat věci po svém.
  • Podobně jsme se usmívali i my, když jsme letos v září znovu počítali majetek stovky nejbohatších žen a mužů Česka.

Naopak nepřestáváme hledat další příležitosti a zajímavá témata, jedinečné formáty, jak do světa šířit nadšení a vášeň pro podnikání. Forbes Espresso je vyprodané na půl roku dopředu, náš podcast je jeden z nejúspěšnějších na trhu. Časopis Forbes vychází ve Spojených státech od roku 1917.

Ať už to vydělaný milion, úspěšně prodaný byznys nebo malý domácí byznys, který pomáhá zlepšovat okolí. Objevujeme další a další rodinné firmy, start-upy, Čechy ve velkých a světově uznávaných firmách a nápady, které dobývají svět. Dokazujeme to na osudech úspěšných firem i lidí, kteří svou prací dobývají svět.

Scroll to top